تبلیغات
سربازان مبارز

سربازان مبارز
" السلام علیك یا ابا عبد الله، السلام علیك و رحمة الله و بركاته "  
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
بسیار خوب هدف ما از بیان مطالب صفحات قبل این بود که فرآیند تکامل را دریابید و بدانید که اگر عملی مورد تمرین تکرار قرار گیرد آن عمل جدید به صورت عادت شکل پیدا می کند که باعث بسیار زیادی از تغییرات می شود.

از آنجایی که نخبگان ماسونی این مطلب را بسیار وقت پیش دریافته بودند بنابراین دانسته خود را تبدیل به عمل کردند, اما نه در راه خدا بلکه در راه ابلیس و شیاطین من الجن.

این را بدانید که وقتی شیاطین با انسان ها ارتباط برقرار می کنند در ابتدا خواست های انسان ها را برآورده می سازند اما شیاطین از انسان ها هم خواسته هایی دارند که باید برآورده بشود, در غیر اینصورت شیاطین به کسانی که ولایتشان را قبول کردند اما در برابر خواسته هایشان می ایستند آسیب می رسانند. 

روزی فردی از امیر مومنان علی (ع) پرسید : آیا کسی که ولایت شیاطین را قبول کند راه بازگشت و توبه برای او وجود خواهد داشت؟ایشان فرمودند: به هیچ وجه ممکن راه بازگشت برای وی وجود نخواهد داشت.

به عنوان مثال قربانی کردن انسان برای خدای قربانی گیر که نماد آن همان جغد یا شاهین است که مصریان باستان استفاده می کردند و هم اکنون نماد جغد در طراحی دلار و فضای اطراف کنگره استفاده قرار گرفته و همچنین مستندی که از Alex Jones به طور مخفیانه تهیه شد بوهمین گروپ را نشان می داد که نمایندگان کنگره آدمی را داخل آتش انداخته و در مقابل مجسمه ی جغد سوزاندند, این نمونه ای از برآورده کردن خواست های شیاطین است و غیره...بنابراین ماسون ها برای اینکه برای خدایانشون خدمت کنند دست به کارهایی می زنند که از نظر خودشونهیچ ایراد و مساله ای ندارد اما از نظر ما مسلمان ها اعمالی شیطانی است مثل: قربانی انسان, زناء با محارمربا خوری , مال حرام ,و هزاران اعمال شیطانی دیگر.

اما نکته اینجاست که رابطه ی این ماجرا با تولید کفش های پاشنه بلند چیست؟پاهای گروهی از جنیان که فرمان خدا را اطاعت نمی کنند به صورت سمی شکل استاین عکس انیمیشنی از شیاطین است که به ما به عنوان آدم فضایی معرفی کردند!خدایان تمدن های گذشته

پن یک خدای مهم در یونان باستان به شمار می آمد . خدای طبیعت معمولاً با شاخ‌هایی بر سر و نیم تنه پایین بز نشان داده می‌شد . خصیصه‌های حیوانی تجسم انگیزه‌های شهوانی و تولید مثل مرد است.به پاهای این موجود ماورائی توجه کنید!

بز بافومت نماد اصلی شیطان پرستی


پاهای بافومت که سمی شکل است!

گاف بزرگ ! 

اما نکته دیگه ای هم هست تصویری که از این موجودات می بینید سم پای آن ها دو قسمتیه ! یعنی از دو ناخن تشکیل شده که خودش یک گاف بزرگیه که ماسون ها دادند یعنی پاهای شیاطین هم به صورت سم داره و هم دو قسمتیه ! بنابراین ماسون ها می خواهند اکثریت مردم رو به شیاطین من الجن شبیه سازی کنند که این یکی از خواسته های شیاطین من الجن است .

آدمی که خداوند متعال او را آفرید و اشرف مخلوقات (بالاترین مخلوقات) قرار داد و ابلیس لعین رجیم به خداوند گفت که من از او برترم و در مقابلش سجده نمی کنم او باید در مقابل من سجده کند همواره در طول تاریخ شاهد این موضوع هستیم که بعضی از آدم ها از اشرف مخلوقیت خود تنزل پیدا کردند و در مقابل او احساس حقارت کردند و سر به بندگی ابلیس دادند.

بنابراین , امروز شاهد آن هستیم که حقیر بودن آدم در مقابل ابلیس جن به صورت اجباری و گسترده در حال انجام گرفتن است و دلیل آن این است که چون قدرت در دست مستکبران ظالم است و آن ها هم که متصل به قدرت خود ابلیس استراتژیست هستند, این اوضاع کنونی پدید آمده است. 

اما تولید کفش های پاشنه بلند چگونه آغاز شد؟ کفش های پاشنه بلند در طی یک قرن اخیر شروع به گسترش پیدا کرده است اما نخبگان ماسونی برای اینکه بخواهند طرحی را پیاده سازند به صورت تدریجی آرام آرام در طول زمان برنامه هایشان را پیش می برند تا به نتیجه برسند بر همین اساس آنها در پروژه جهانی سازی قصد دارند که انسان امروزی را به ماوراء طبیعه خودشان که همان عالم جنیان است اتصال دهند و این اتصال در قالب آدمیت امکان پذیر نیست و باید به شکل شیاطین من الجن در آمد. که در فیلم های هالیودی شاهد آن هستیم به عنوان مثال :آواتار avatar که موجوداتی هول یک درخت (درخت جاودانی) تجمع پیدا کرده بودند نشان می داد انسان برای جاودانگی در قالب موجودات آبی ( بخوانید جن آبی) در بیاید آن هم در کجا در عالم دیگر که خصوصیات سیاره ای آن با زمین متفاوت بود. بنابراین تاریخ همیشه تکرار می شود ! 

دیروز آدم از طرف خدا منع از نزدیک شدن به درخت جاودانی شد و این ابلیس لعین بود که آدم را به این درخت نزدیک کرد, و باز ابلیس و خانواده اش( شیاطین من الانس والجن) هستند که آدم ها را به این درخت نزدیک می کنند. اساس کل دین کابالا فقط فقط همینه ! بنابراین در پروژه جهانی سازی برای تبدیل پای آدم به پای سمی شکل ابتدا کفشهایی تولید شد که پاشنه خیلی کوتاه داشت سپس این پاشنه در طول زمان بلند و بلند تر شد. و آنها با استفاده از کلمه مُد توانستند این کفش ها را بین مردم رواج دهند (کنترل مردم از این بهتر!) تا بتوانند نوع استخوان بندی پای آدم را ازطریق عادت تغییر دهند و به شکل پای شیاطین نزدیک کنند. 

کفش هایی که همین الان در بین مردم اروپا مد شده است فاقد پاشنه است ! متاسفانه این کفش ها در بازار ایران هم دیده می شوند!  Lady gagaاما کفش هایی که قراره در آینده نزدیک مُد بشه (پس از پروژه 2012) 


این تنها یکی از پروژه های جهانی سازی صهیونیزم است که گام به گام در حال پیش برد اهدافشون هستند آنها می دانند اکثریت عوام هستند بنابراین با اسم مُد فتنه ای رو به جون مردم انداختند مردم هم که....این همان هرم قدرتی که خودشون کشیدن ببینید جایگاه اکثریت مردم رو به چه شکل کشیدن ! 


لذا باید امروز با تمام قوا در صحنه بود و مردم رو باید از استراتژی های صهیونیزم حیوان صفت آگاه ساخت. اگه خدا شناس و مهدی باور هستید در راه حق قدمی بردارید تا خداوند از فضل خود چند برابر برای شما بیافزاید انشاءالله .

یه ضرب المثل خوبی در بین مردم رایجه که میگن اگه فلانی می افته تو چاه تو هم باید پشت سرش بیافتی؟ 
پس بدانید که صهیونیزم ظالم مستکبر با سر سپردگی به ابلیس به درون چاهی عمیق افتاده که امکان بیرون آمدنش نیست پس مواظب باشید که اینها شما رو به داخل چاه نکشند!

پس عزیزان هر چیزی که به اسم مُد, مُد میشه رو برای خودتون انتخاب نکنید چون بدونید امروز برده داری فکری به صورت گسترده در حال انجام گرفتنه و باید مواظب بود که یه موقع برده دست مستکبران ظالم سر راسشون صهیونیزیم نشیم و اگر حقیقتاَ به خدا و امام زمان(عج) اعتقاد داریم باید همواره بکوشیم تا هم خودمون رو از برده داری فکری نجات بدیم و هم سایر مردم رو یکی از رمز های نزدیکی ظهور همینه که ما به امام عصر (عج) نزدیک بشیم تا مورد لطف رحمت حق قرار گیریم و ظهور رو باچشم ببینیم! 

(یا ایها الذین امنوا هاجروا و جاهدوا) ای کسانی که ایمان آورده اید هجرت کنید و جهاد کنید. هجرتی که خدا در این آیه فرموده به معنی اینه که حرکت کنید ,تلاش کنید,و یک جا توقف نکنید نگویید که ما میشینیم تا امام زمان (عج) بیاد ما رو نجات بده ! و وقتی حرکت کردیم و خط شناختیم و دونستیم که دشمن هست در راه او باید جهاد کنید !یعنی چه جهاد کنید؟

یعنی باید به تبیین و شناخت امام عصر(عج) و راه او که منجر به سعادت کامل بشریت می شود به پردازیم پس در راه این امام مظلوم جهاد کنید اگر دین دارید . پس بیاید برای ظهورحضرت ولی عصر تک تک و دسته جمعی جهاد کنیم تا این واقعه بزرگ تاریخی را هرچه سریعترمشاهده کنیم. (اِعتَصِموا به حَبلِ الله جمیعاً ولاتَفَرقوا)


منبع :
http://www.afsaran.ir
غفور

طبقه بندی: جنگ نرم، 
تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید ، 
برچسب ها: تبیین، سعادت، جهاد، بشریت، سعادت کامل، شناخت امام عصر(عج)، امام عصر (عج)، رمز های نزدیکی ظهور، رمز ها، نزدیکی ظهور، ابلیس، هرم قدرت، جهانی سازی، پروژه های جهانی سازی صهیونیزم، پروژه های جهانی سازی، صهیونیزم، مُد، پروژه 2012، استخوان، استخوان بندی پای آدم، استخوان بندی، پای آدم، تولید کفش های پاشنه بلند، ماسون ها، ماسون، گاف بزرگ، بافومت، بز بافومت، بز، بز بافومت نماد اصلی شیطان پرستی، شیطان پرستی، نماد اصلی شیطان پرستی، خدایان، خدایان یونان باستان، خدایان تمدن های گذشته، نماد، بوهمین گروپ، پشت پرده ی کفش های پاشنه بلند، پشت پرده، کفش های پاشنه بلند، کفش پاشنه بلند، کفش، پاشنه بلند، شیاطین، جن، نخبگان ماسونی، نخبگان، ولایت شیطان، قربانی، شاهین، جغد، قربانی کردن انسان، مجسمه ی جغد،  
دنبالک ها: پشت پرده ی کفش های پاشنه بلند (قسمت اول)،  
[ جمعه 26 آبان 1391 ] [ 03:45 ق.ظ ] [ Mehrdad M ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آرشیوی از مطالب مفید و پر محتوا (سربازان امام زمان )
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

.


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس