تبلیغات
سربازان مبارز

سربازان مبارز
" السلام علیك یا ابا عبد الله، السلام علیك و رحمة الله و بركاته "  
قالب وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
بسم الله الرحمن الرحیم
در این مقاله قصد داریم به دسیسه های پشت پرده ی تولید کفش های پاشنه بلند و اهداف ماسون ها از این پروژه ی وسیع که در جهت جهانی سازی انجام می دهند پرده برداریم.

امید است از مهدی یاوران و مهدی باوران حضرت ولی عصر((عج)) با تمرکز بیشتر و با حوصله این مقاله را مطالعه بفرمایند. 

در این مقاله مباحث زیر مطرح خواهند شد:
1- واکاوی در آناتومی پای سم دار 
2- واکاوی در آناتومی پای انسان
3- مقایسه آناتومی پای سم دار و انسان
4- واکاوی در آناتومی پای موجودات فضایی

واکاوی در آناتومی پای اسب

موجودات ابتدا به این صورت که ما در طبیعت می بینیم نبوده اند بلکه ابتدا موجوداتی ساده بوده و در گذر زمان و انتخاب طبیعی ارگانهای موجودات تکامل یافته است, به عنوان مثال براساس سنگواره ها و فسیل های یافته شده ابتدا پای اسب انگشت مانند بوده و در اثر انتخاب طبیعی و تحلیل ارگان پای انگشتی ,انگشتان کارایی خود را از دست داده و رفته رفته در طول زمان(میلیون ها سال) به یک انگشت واحد با یک سم(ناخن) تبدیل شده است و طبق قواعد ژنتیک حالت پا به زاده های اسب منتقل شده است.

لذا اسب های امروزه که در طبیعت می بینیم نژاد تغیر یافته از نسل های گذشته است.
پس بنابراین جانداران در طول زمان بر حسب استفاده یا استفاده نکردن از ارگانهای خود نوعی رمز ژنتیکی در ژن های جانداران ذخیره می شود که این ژن نسل به نسل به زاده ها
منتقل میشود.
اما نکته قابل ملاحظه این است که این فرآیند در زاده ه به طور مکرر تکرار شود در غیر اینصورت فرآیند تغییر ارگان با مشکل مواجه می شود.
به طور مثال : فرض کنید اسبی برای تهیه غذای خود مجبور به بلند کردن گردن خود بیش از حد معمول باشد اگر این فرآیند در تمام طول عمر این اسب صورت گیرد و در نسل های بعدی هم همین اتفاق برای زاده ها بیافتد در نتیجه در هر نسل مقداری بر ارتفاع گردن اسب اضافه خواهد شد در نتیجه پس از 500 نسل به طور قابل ملاحظه اسب هایی خواهیم داشت که گردنشان دراز تر از 500 نسل قبلی خود هستند. پس فرآیند تکرار عمل جدید در طول زمان باعث تغییرات قابل ملاحظه خواهد شد.


نحوه تغییر ارگان پای اسب
نکته : هرچه از ارگانی بیشتر استفاده شود آن ارگان گسترش می یابد به عنوان مثال بدنسازان با ورزش های سنگین ماهیچه های خود را پرورش می دهند به عبارت دیگر آن ماهیچه ها تا حد ممکن تکامل می یابند لذا در مقایسه یک فرد بدنساز با یک فرد معمولی مشخص است که فرد بدنساز ماهیچه های خود را به کار کشیده وسبب تکامل ماهیچه و گسترش آن اندام شدهو فرد عادی که ورزش بدنسازی نمی کند از ماهیچه های خود استفاده نمی کند در نتیجه آن ارگان گسترش نمی
یابد.


نتیجه گیری: استفاده کردن از یک ارگان باعث گسترش و تکامل آن ارگان می شود استفاده نکردن از یک اندام باعث تحلیل آن اندام به مرور زمان می شود.
پس چون اسب به مرور زمان از انگشتان پای خود برای راه رفتن کمک گرفته است بنابراین باعث تکامل هرچه بیشتر انگشتان شده به طوری که ابتدا 4 انگشت به 3 انگشت و سپس به 2 انگشت و در نهایت به انگشت واحد بایک ناخن (سم) تبدیل شده است, به طوری که به همان نسبت ناخن(سم) هم تکامل یافته است. 

همچنین اسب هنگام راه رفتن بیشتر از انگشت وسطی استفاده می کرده و بیشترین فشار هم بر روی این انگشت بوده است پس انگشت وسط از نظر تکامل بر سایر انگشتان تقدم داشته است و سایر انگشتان که دیگر قابلیت استفاده را نداشتند تحلیل رفته و از ارگان پای این حیوان حذف شده است.بنابراین پای اسب به صورت امروزی به سم تکامل یافت.

وا کاوی در آناتومی پای انسان
ساختمان پای انسان به طور کلی از قسمت انگشتان پا و قسمت پاشنه پا تشکیل شده است و سایر استخوان های دیگر تکمیل کننده ی عمل این دو اجزای اساسی پا می باشد,که نیاز به توضیح اضافی در این مقاله نیست.
همچنین بیشترین قسمت پای انسان که تحت فشار می باشد استخوان پاشنه پا می باشد لذا همانطور که در عکس می بینید این استخوان نسبت به سایر قسمت ها بزرگترمی باشد لذا طبق فرآیند تکامل در زمان, این استخوان گسترش بیشتری نسبت به سایر استخوان ها داشته است.

از طرفی دیگر خداوند پای انسان را طوری خلق کرده که موقع راه رفتن به سه قسمت پاشنه ,کف,انگشتان فشار یکسان وارد می شود,اما هنگام ایستادن بیشترین فشار بر قسمت پاشنه پا وارد می شود زیرا نیرویی که از طرف ارگان های بالای زانو به قسمت استخوان زانو وارد می شود استخوان زانو این نیرو را مستقیما به پاشنه پا وارد می کند در نتیجه پاشنه پا تحت تاثیر بیشترین فشار قرار دارد. و انسان هم اگر حرکت جابه جایی انجام دهد بیشترین زمان را صرف ایستادن سپری می کند تا راه رفتن.

همچنین استخوان زانو با پاشنه زاویه 90 درجه تشکیل داده است. به همین خاطربیشترین فشار استخوان زانو به قاعده ی پاشنه می باشد.لذا طبق قانون فشار هرچه قاعده کوچکتر باشد فشار بیشتری به قاعده وارد می شود ,و برعکس.

مقایسه آناتومی پای سم دار و پای انسان

در این قسمت به مقایسه ی پای انسان و پای سم دار می پردازیم.
قطعه های استخوان پای هر دو موجود عیناً یکی است اما از نظر ساختمانی فقط کوچک و بزرگ هستند, و تنها یکی از دلایلی که انسان را جزو پستانداران طبقه بندی می کنند همین است.

به قسمت های حروف گذاشته شده توجه کنید:

قطعه A
 که همان استخوان زانو است در اسب کمی دراز تر انسان است.
قطعه B که همان قاعده ی پاشنه است در اسب چون کاربرد زیاد نداشته

یا به عبارت دیگر فشار زیاد وارد نشده است تحلیل رفته و ساختار آن 

گشترش پیدا نکرده است, اما در انسان چون پا تحت تاثیر فشار بوده است
پاشنه گسترش پیدا کرده است.

قطعه 3 در اسب چون تحت تاثیر بوده است گسترش یافته و به سم تبدیل 
شده است اما در انسان از ابتدای آفرینش که به صورت انگشت بوده است 
به همان شکل باقی مانده است,زیرا هر سه قسمت, انگشتان,کف,و پاشنه
در حال تعادل بوده است. 

تعریف ناخن: ناخن از جنس سلول های مرده پوست است.
تعریف سم:سم همان ناخن است که در حیواناتی که پای سمی دارند به سم
تبدیل شده است.


نکته: توجه شود که ما قصد بیان اینکه پای انسان از اسب به وجود آمده یا پای اسب از انسان به وجود آمده را نداریم ! چرا که تکامل در جانداران به صورت نسبی صورت گرفته نه به اینصورت که مطلق می گویند انسان از میمون به وجود آمده! نظریه تکامل آدم از میمون کاملا انحرافی است زیرا از نظر علمی خلاء هایی ما بین نسل میمون و انسان وجود دارد که متاسفانه به دلایل سیاسی در مجامع علمی حق بیان به آن داده نمی شود.(پذیرش تکامل آدم از میمون خداوند یکتا را از ریشه می زند و آدمی را وا می دارد که جهان بر اثرتصادف به وجود آمده است و هیچ هدف خاصی ندارد)

طبقه بندی: جنگ نرم، 
تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید ، 
برچسب ها: پشت پرده ی کفش های پاشنه بلند، پشت پرده، کفش های پاشنه بلند، کفش پاشنه بلند، کفش، پاشنه بلند، پاشنه، واکاوری، آناتومی، موجودات فشایی، جن، پای اسب، اسب، ارگان، پای انسان، سم، پای سم دار، ناخن، تعریف ناخن، تعریف سم،  
دنبالک ها: پشت پرده ی کفش های پاشنه بلند (قسمت دوم)،  
[ جمعه 26 آبان 1391 ] [ 03:40 ق.ظ ] [ Mehrdad M ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آرشیوی از مطالب مفید و پر محتوا (سربازان امام زمان )
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

.


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی
برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


کد گالری

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس